Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.0 / 7.0 / 9.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.0 / 8.7 / 11.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.75 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 2.0 / – kW |
| Мощност (BTU) | 26 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.35 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Максимален брой вътрешни тела | 3 |
| Подходящ за помещения до | 56 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Компресор | DC Twin Rotary |
| Размери | 890 x 900 x 320 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 67 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 49 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 53 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-3M26G3AVG-E – ВЪНШНО
| Височина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 75 кг |
| Бройки | 1 бр |


