Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.82 / 4.1 / 4.8 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.53 / 4.4 / 5.1 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.17 / 1.27 / 1.71 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.27 / 1.19 / 1.70 kW |
| Мощност (BTU) | 14 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.2 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 5.6 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.71 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+ / A |
| Работна температура на охлаждане | -15 – 50 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Максимален брой вътрешни тела | 2 |
| Подходящ за помещения до | 30 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 554 x 800 x 333 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 31.6 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 57 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 57 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – NIPPON N20G-14HFN8-Q MULTI OUT
| Височина | 62 см |
| Ширина | 39 см |
| Дължина | 92 см |
| Тегло | 34.7 кг |
| Бройки | 1 бр |


