Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.65 / 3.5 / 4.1 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.93 / 4.2 / 4.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.13 / 0.87 / 1.55 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.23 / 1.06 / 1.3 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 26 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 202 x 834 x 299 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 8.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 32 / 28 / 21 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 32 / 28 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 530 x 705 x 279 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 24.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 51 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 51 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX ASW-H12C5A4/CBR COMFORT BLACK ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 37 см |
| Ширина | 28 см |
| Дължина | 98 см |
| Тегло | 10 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AS-H12C5A4/CBR COMFORT BLACK ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 60 см |
| Ширина | 35 см |
| Дължина | 83 см |
| Тегло | 28 кг |
| Бройки | 1 бр |


