Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.4 / 5.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.8 / 6.1 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.29 / 1.43 / 1.95 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.25 / 1.33 / 1.8 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.8 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 36 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 230 x 1145 x 331 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 13 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 37 / 33 / 24 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 37 / 33 / 24 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 555 x 785 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 28.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 53 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 53 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX ASW-H18E3A4/CBR COMFORT BLACK ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 40 см |
| Ширина | 33 см |
| Дължина | 121 см |
| Тегло | 15 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AS-H18E3A4/CBR COMFORT BLACK ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 62 см |
| Ширина | 38 см |
| Дължина | 90 см |
| Тегло | 32 кг |
| Бройки | 1 бр |


