Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.8 / 7.1 / 7.8 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 7.3 / 9.4 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 2.03 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.87 / – kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.3 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 47 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 311 x 993 x 222 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 13 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / 41 / 36 / 33 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / 41 / 36 / 33 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 660 x 958 x 402 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 45 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 15.9 mm (1/4″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 59 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 59 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE CLIVIA GWH24AUDXF-K6DNA2A ВЪТР
| Височина | 35 см |
| Ширина | 110 см |
| Дължина | 24 см |
| Тегло | 15 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE CLIVIA GWH24AUDXF-K6DNA1A ВЪНШНО
| Височина | 68 см |
| Ширина | 98 см |
| Дължина | 44 см |
| Тегло | 49 кг |
| Бройки | 1 бр |


