Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.8 / 7.2 / 7.3 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.8 / 7.2 / 8.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.3 / 2.3 / 3.4 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.3 / 2.3 / 3.4 kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 373 / 1610 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 44 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 328 x 1089 x 227 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 13 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 54 / 46 / 42 / 38 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 54 / 46 / 42 / 38 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 655 x 825 x 335 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 31.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 15.9 mm (1/4″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 58 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 58 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX ASW-H24F7A4/ QD – ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 32 см |
| Ширина | 40 см |
| Дължина | 116 см |
| Тегло | 13 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AS-H24F7A4/ QD – ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 43 см |
| Ширина | 102 см |
| Дължина | 77 см |
| Тегло | 40 кг |
| Бройки | 1 бр |


