Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 3.5 / 3.7 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.8 / 4.9 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.05 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.9 / – kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.33 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.22 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.7 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 25 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 294 x 798 x 210 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / 37 / 27 / 22 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 37 / 31 / 22 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 540 x 645 x 275 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 24 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 50 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 50 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRK 35 ZTL-W ВЪТР
| Височина | 31 см |
| Ширина | 82 см |
| Дължина | 22 см |
| Тегло | 10 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRC 35 ZTL-W ВЪНШ
| Височина | 55 см |
| Ширина | 68 см |
| Дължина | 29 см |
| Тегло | 26 кг |
| Бройки | 1 бр |


