Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.3 / 8.0 / 9.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.1 / 9.0 / 10.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 2.35 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 2.40 / – kW |
| Мощност (BTU) | 27 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.4 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.6 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.75 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 56 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 339 x 1197 x 262 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 17 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 44 / 39 / 26 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 41 / 36 / 29 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 750 x 880 x 340 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 59 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 56 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 55 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRK 80 ZR-W ВЪТР
| Височина | 37 см |
| Ширина | 124 см |
| Дължина | 29 см |
| Тегло | 20 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRC 80 ZR-W ВЪНШ
| Височина | 78 см |
| Ширина | 91 см |
| Дължина | 37 см |
| Тегло | 62 кг |
| Бройки | 1 бр |


