Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 2.5 / 3.5 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.2 / 6.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.485 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.580 / – kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 9.1 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.9 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 96 / 924 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | – 25 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 20 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-410A |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 305 x 925 x 234 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 13.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / 29 / 23 / 20 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 29 / 24 / 20 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Mitsubishi |
| Размери | 550 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 37 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | < 46 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | < 49 dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MSZ-FH25VE ВЪТР.ТЯЛ
| Височина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Дължина | 90 см |
| Тегло | 16.5 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MUZ-FH25VEHZ E ВЪНШ
| Височина | 70 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 42 кг |
| Бройки | 1 бр |


