Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 4.5 / 4.8 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.2 / 5.0 / 5.8 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.35 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.36 / – kW |
| Мощност (BTU) | 14 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.33 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.3 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.68 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.2 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 251 / 1269 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 31 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 267 x 783 x 210 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 7.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 39 / 24 / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / 41 / 30 / – dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 595 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 36 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 51 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 51 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRK 45 ZSP-W ВЪТР
| Височина | 28 см |
| Ширина | 77 см |
| Дължина | 23 см |
| Тегло | 9 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRC 45 ZSP-W ВЪНШ
| Височина | 60 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 30 см |
| Тегло | 43 кг |
| Бройки | 1 бр |


