Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 3.4 / 3.4 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 3.6 / 3.7 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.21 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.975 / – kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.2 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.3 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 191 / 781 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 23 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/230 |
Вътрешно тяло
| Размери | 280 x 838 x 228 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 8.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 38 / 31 / 22 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 37 / 30 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 538 x 699 x 249 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 24 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 51 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 51 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MSZ-HR35VF ВЪТРЕШНО
| Височина | 31 см |
| Ширина | 87 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 10 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MUZ-HR35VF ВЪНШНО
| Височина | 57 см |
| Ширина | 74 см |
| Дължина | 28 см |
| Тегло | 25 кг |
| Бройки | 1 бр |


