Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.65 / 2.7 / 4.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.93 / 3.2 / 4.09 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.13 / 0.62 / 1.2 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.23 / 0.77 / 1.2 kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 111 / 698 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 20 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 294 x 881 x 194 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 34 / 30 / 27 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 34 / 30 / 27 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 555 x 785 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 26 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX ASW-H09B7A4/ HAR А+++ ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 30 см |
| Ширина | 55.5 см |
| Дължина | 88.1 см |
| Тегло | 10 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AS-H09B7A4/ HAR А+++ ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 61.5 см |
| Ширина | 37.2 см |
| Дължина | 96.5 см |
| Тегло | 28 кг |
| Бройки | 1 бр |


